Online işlem merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

İnanıyoruz ki aradığınız tüm soruların cevapları burada yer almaktadır.

1.  Emin Net
  • Politikalarımız
  • Sözleşmelerimiz
  • Kamuoyu Bilgilendirme

Sorunuza cevap bulamadıysanız sizler için buradayız…

Canlı Sohbet'e Bağlanın

1. Emin Net

Emin Net Hakkında

2009 yılından bu yana teknoloji alanında yazılımsal olarak geliştirmeler yapan bir ailedir. Şirket kuruluşu 2018 yılında gerçekleşmiş olup bilişim sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır. Bugün şirket merkezi Çanakkale – Biga ilçesinde olup ülkemizin tamamına hizmet vermektedir.

Emin Net Ana Faaliyeti

Şirketimiz 2019 yılında ana faaliyet alanını güncelleyerek “Telekomünikasyon” sektörüne yönelmiştir. Şirketimizin birincil çözüm ortağı ve aynı çatı altında yer alan MacTrix Inc. ise Teknoloji ve Bilişim alanında tüm hızıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Emin Net Kariyer

Şirketimiz bünyesine yenilikçi, teknoloji aşığı ve takım çalışmasına uyum gösteren iş arkadaşları her zaman aranmaktadır.

Emin Net Misyonu

En son teknoloji ürün ve hizmetlerinin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Dünya genelinde her an gelişmekte olan sayısız teknolojik nimetleri geç kalınmadan kullanılabilir hale getirmek için çözüm ortaklarımız ile durmadan çalışıyoruz.

Emin Net Vizyonu

Yenilikçi, çözüm odaklı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde teknoloji lideri firma olmak.

From weekly updates to monthly freebies, Get it all

Gizlilik Ayarları
Web sitemizi kullanırken deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Hizmetlerimizi bir tarayıcı aracılığıyla kullanıyorsanız, çerezleri web tarayıcınızın ayarlarından kısıtlayabilir, engelleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca, izleme teknolojilerini kullanabilecek üçüncü taraflardan içerik ve komut dosyaları kullanırız. Bu tür üçüncü taraf yerleştirmelerine izin vermek için aşağıdan onayınızı seçerek sağlayabilirsiniz. Kullandığımız tanımlama bilgileri, topladığımız veriler ve bunları nasıl işlediğimiz hakkında eksiksiz bilgi için lütfen Gizlilik Politikası sayfamızı ziyaret edin.
Youtube
İçerik görüntüleme izni - Youtube
Vimeo
İçerik görüntüleme izni - Vimeo
Google Maps
İçerik görüntüleme izni - Google
Spotify
İçerik görüntüleme izni - Spotify
Sound Cloud
İçerik görüntüleme izni - Sound
ONLİNE İŞLEM MERKEZİ